Vývojári Zaklínača 3 lákajú na novinku: Cyberpunk 2077 prinesie omnoho väčší svet!

Vývojári Zaklínača 3 lákajú na novinku: Cyberpunk 2077 prinesie omnoho väčší svet!

Tvorcovia známej série Zaklínač oznámili, že ich nový RPG projekt bude väčší než čokoľvek čo doteraz pripravili. Je to však jediná informácia, ktorú štúdio CD Projekt RED o tejto hre vypustilo.

Štúdio CD Projekt RED začiatkom tohto roka tvrdilo, že nebudú vypúštať do sveta žiadne novinky ohľadom ich pripravovaného RPG s názvom Cyberpunk 2077. Včera však pri rozhovore pre portál MCV prezradil Jose Teixeira, ktorý má na starosti vizuálne efekty tejto hry, že titul bude omnoho väčší než Zaklínač 3. Teixeira ďalej prezradil, že svet tejto RPG bude najväčším, aký kedy vytvorili, čo prinesie mnoho problémov, s ktorými sa budú musieť popasovať.

V tomto rozhovore prezradil aj to, že práca na Zaklínačovi 3: Divoký hon pomohla celému štúdiu pripraviť sa na takýto obrovský projekt. "Práca na Zaklínačovi 3 bola veľmi dobrou a často až brutálnou skúsenosťou. Hra Cyberpunk bude z týchto skúseností ťažiť. To vám garantujem," povedal Teixeira.

Bohužiaľ, ako sme už spomínali, žiadne ďalšie informácie o tejto hre nie sú známe a preto zostáva veľkou neznámou, kedy príde na trh. Teixeira na túto otázku vtipne odpovedal, že štúdio plánuje túto hru vydať do roku 2077.

Zdroj: pcgamer.com, vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk