Rebeli a Impérium sa v Star Wars: Battlefront pobijú aj v takýchto módoch

Rebeli a Impérium sa v Star Wars: Battlefront pobijú aj v takýchto módoch

 

Spoločnosť DICE predstavila tri nové módy do hry Star Wars: Battlefront. Spoločne s nimi prezradila aj cenovku pre Season Pass.

Nové módy, ktoré boli včera odtajnené, nesú názvy Hero Hunt, Cargo a Droid Run. Spoločne s nimi Electronic Arts prezradili, že k tejto hre bude možné dokúpiť si aj tzv. Season Pass, ktorý však nebude lacný. Vstupenka bude obsahovať viaceré DLC pre Battlefront a celé to bude stáť 50 dolárov. Kúpiť si ich však budete môcť aj samostatne, pričom cena jednotlivých častí zatiaľ nie je známa. Poďme si nové herné módy predstaviť:

HERO HUNT

V tomto 7v1 móde začne jeden z hráčov ako hrdina alebo ako zločinec, zatiaľ čo zvyšných 7 hráčov bude hrať za jednotky Impéria alebo za jednotky Rebelov. Pri zabití hrdinu/zločinca sa ním hráč okamžite stane a vašou úlohou je ním zotrvať čo najdlhšie. Hráč, ktorý nazberá najviac času do ukončenia zápasu, vyhráva.

CARGO

Tento mód funguje v podstate na známom formáte Capture the Flag. Jednotky Rebelov ako aj jednotky Impéria budú mať svoje základne, v ktorých je umiestnený cenný náklad. Vašou úlohou bude dostať sa na základňu nepriateľa, získať náklad a priniesť ho späť na svoju základňu. Zároveň však budete musieť obraňovať vlastnú základňu pred útokom nepriateľov. Bodovanie na začiatku hry sa stanoví na 5 - 5, pričom pri získaní súperovej koristi ukradnete súperovi jeden bod. Vyhráva tím, ktorí bude mať po 15 minútach viac bodov.

DROID RUN

Tvorcovia popisujú tento mód ako "rýchly a nepredvídateľný". Zápasy budú prebiehať vo forme 6v6, pričom vašou úlohou bude získať a udržať troch droidov skôr než vyprší 10-minútový limit. Zbrane budú rozmiestnené po mape, avšak nebudete mať prístup k žiadnym hrdinom či vozidlám.

Beta testovanie končí už dnes a plná hra sa na pulty obchodov kamenných i digitálnych chystá 17. novembra.

Zdroj: gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk