Vývojári odhaľujú dátum vydania stratégie Total War: Warhammer

Vývojári odhaľujú dátum vydania stratégie Total War: Warhammer

 

Niežeby sme už túto hru mohli hrať a ostali sme z jej kvality úplne odpísaní, no koľkokrát sa vlastne stane, že sa spoja dvaja herní giganti do jedného titulu?

Už len z tohoto dôvodu je Total War: Warhammer výnimočný zjav. Fúzia dvoch veľkých a dlhotrvajúcich značiek, ako sú v tomto prípade Total War od Creative Assembly a Warhammer od Games Workshop, sa totiž nevidí každý deň, a preto je každý takýto stav svojim spôsobom sviatkom. Všetci stratégovia majú dnes navyše šťastie, pretože si už môžu zaškrtnút do svojich kalendárov dátum vydania. Ten bol stanovený na 28. apríla 2016, keď vyjde na PC.

Spolu s dátumom boli ohlásené aj predobjednávkové bonusy a potešujúca informácia, že Total War: Warhammer vyjde s českými titulkami od Cenegy. Ak si hru predobjednáte (Steam, Gameexpres.sk), dostanete k tomu aj bonusový balíček Chaos Warrior s množstvom rozličných prídavkov, ako sú noví hrateľní lordovia, monštrá, schopnosti, magické artefakty alebo aj nové úlohy.

Total War: Warhammer prinesie strategický zážitok trvajúci stovky hodín spájajúci masívne bitky v reálnom čase a ťahovú kampaň zameranú na vládnutie, budovanie a politiku. Zatiaľ čo je Starý svet zmietaný vo víre zrady a dlhotrvajúcich bojov, zo severu dochádzajú znepokojivé správy o ešte väčšej hrozbe...

Zdroj: Cenega Czech, Steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk