Helldivers už čoskoro obsadia aj Steam

Helldivers už čoskoro obsadia aj Steam

 

Pokiaľ ste závideli svojím kamarátom túto hru na PlayStation, už viac nemusíte smútiť. V decembri si ju totiž budete môcť zaobstarať aj vy. 

Akčná strieľačka s názvom Helldivers, ktorá bola vydaná začiatkom tohto roka výlučne pre PlayStation, mieri aj na Steam. Aj keď sa mnohým z vás môže táto hra javiť pomerne jednoduchá alebo nudná, u kritikov získava celkom slušné hodnotenia, preto ju netreba zatracovať. Presný dátum zatiaľ nie je stanovený, no vieme, že to bude niekedy v priebehu budúceho mesiaca. 

Tento titul vám ponúka co-op až pre štyroch hráčov, spojených buď to lokálne, alebo prostredníctvom Steamu. Ako nám priložený triler naznačuje, hra plne podporuje takzvaný "friendly fire". Hra s priateľmi teda môže byť o čosi zábavnejšia. Verzia pre Steam bude taktiež obsahovať Masters of the Galaxy, Turning up the Heat a Democracy Strikes Back rozšírenia. 

"Urobili sme všetko pre to, aby sme zabezpečili čo najlepší pôžitok z hrania na PC," povedal CEO spoločnosti Arrowhead Game Studios Johan Pilestedt. "So širokou škálou nastavenia grafiky, nastavovaním klávesových skratiek a pridaným chatom veríme, že splníme požiadavky našich hráčov".

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk