Humble Bundle opäť prináša akčné hity zo série hier Tom Clancy

Humble Bundle opäť prináša akčné hity zo série hier Tom Clancy

Spojenie lacných hier a charitatívnej činnosti, presne o tom je Humble Bundle. Tohtotýždňová nádielka prináša okrem akčných hitov aj kód na beta testovanie hry Division. 

Balík s hrami, ktoré spoločne nesú meno spisovateľa Toma Clancyho, už bol k dispozícii v septembri minulého roku, aj keď s istými obmenami. Splinter Cell, Rainbow Six či Ghost Recon. To všetko si môžete teraz uchmatnúť za nízke ceny a zároveň podporíte dobrú vec, akou je charita. 

Už za jeden dolár (0,92 eura) môžete získať balíček, v ktorom nájdete pôvodný titul Rainbow Six, Rainbow Six 3 Gold a k tomu dostanete aj Raven Shield a Athena Sword, ďalej Rainbow Six Vegas, Splinter Cell Chaos Theory a Ghost Recon.

Ak zaplatíte viac ako 9,28 dolára (8,54 eura), získate k spomínaným hrám aj Rainbow Six Vegas 2, beta kód k hre The Division, Splinter Cell Conviction Deluxe Edition a Splinter Cell.

Ak siahnete ešte trochu hlbšie do peňaženky a vytiahnete z nej desať dolárov (9,20 eura), Humble Bundle vám ešte pribalí Splinter Cell Blacklist a Ghost Recon: Future Soldier.

Ak ste naozajstným fanúšikom týchto hier, môžete minúť našetrené peniaze a zaobstarať si najdrahší balíček, ktorý okrem všetkých vyššie spomenutých kúskov obsahuje aj predobednávku The Division, exkluzívne tričko k hre a kupón so 66% zľavou na ktorékoľvek tri hry od spoločnosti Ubisoft, ktoré môžete zakúpiť na Humble Store.

Všetky tieto hry si môžete zahrať iba na PC a na operačnom systéme Windows, pričom stiahnuť si ich môžete iba cez Uplay, teda žiadne Steam kódy. Samozrejme, je na vás, ako rozdelíte svoje peniaze medzi charitu, tvorcov hier a samotný Humble Bundle. Celú túto akciu si môžete prezrieť na stránkach Humble Bundle.

Zdroj: vg247.com, humblebundle.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk