Ak ste fanúšikom akčných indie hier, Deadbolt je pre vás to pravé

Ak ste fanúšikom akčných indie hier, Deadbolt je pre vás to pravé

 

Ak ste fanúšikom titulov Hotline Miami či Gunpoint, Deadbolt by vám rozhodne nemal uniknúť, pretože v sebe v podstate spája tieto dve hry. V traileri sa taktiež dozviete, že smrtka nemusí používať iba svoju kosu.

Hopoo Games, tvorcovia titulu Risk of Rain, vytvorili novú akčnú hru, o ktorej ste už mohli počuť dávnejšie, keďže alfa testovanie prebehlo už začiatkom minulého roka. Deadbolt je projektom, v ktorom sa ocitnete v koži smrtky, ktorá vymení staromódnu kosu za poriadne zbrane. Na výber budete mať takmer 30 kúskov a pokiaľ ste fanúšikom klasiky, stále budete môcť využívať aj jej legendárnu kosu. Deadbolt je naozaj násilná hra, v ktorej sa musíte kradmo priblížiť k nepriateľom, pretože tí vás môžu zabiť jednou ranou.

Ako môžete vidieť z priloženého obrázku, Deadbolt budeme hrať z bočného pohľadu a pokocháme sa peknou a štýlovou grafikou. Aby hra dostala ešte väčšie grády, bojovať v nej budete aj proti zombíkom a upírom. Deadbolt by mal prísť na trh niekedy v priebehu prvých troch mesiacov tohto roku a obsahovať by mal aj level editor. O soundtrack sa postaral talentovaný Chris Christodoulou. Viac o hre sa dozviete napríklad z profilu na Steame alebo z traileru, ktorý vám ponúkame.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk