Nový survival titul Escape from Tarkov sľubuje naozaj kvalitný grafický zážitok

Nový survival titul Escape from Tarkov sľubuje naozaj kvalitný grafický zážitok

 

Survival titulom vládne pár jedincov, medzi ktore patria napríklad DayZ, H1Z1, ARK: Survival Evolved či Rust. Väčšina týchto hier je čo sa týka prepracovanosti na vysokej úrovni, no po grafickej stránke to obvykle nie je to pravé.

Preto prichádza nový sľubný titul Escape from Tarkov. MMO titul štúdia Battlestate Games je vsadený do fiktívneho rukého mesta Tarkov, ktoré je odrezané od zvyšku sveta a na ktorom vedú neustále boje ruské a americké jednotky. Vašou úlohou je poskládať kúsky príbehu a tak sa dozvedieť, čo sa s týmto mestom stalo. Hra po grafickej stránke vyzerá naozaj pekne a ponúka aj mnoho ďalších vecí, ako napríklad viac ako 150 skillov a schopností rozdelených do štyroch kategórii: fyzické, psychické, bojové a praktické.

Okrem multiplayeru je tu dostupný aj singleplayer pre hráčov, ktorí by si radi zahrali aj proti umelej inteligencii. Samozrejme, je lepšie hrať hru spolu s vašimi kamarátmi a spolu sa prebíjať krajinou, ktorá nie je až tak malá. Ak máte záujem, už je možné sa zapísať do beta testovania.

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk