Vyskúšajte si rozsiahlu tvorbu postáv v zaujímavom MMORPG Black Desert

Vyskúšajte si rozsiahlu tvorbu postáv v zaujímavom MMORPG Black Desert

 

MMORPG Black Desert by sa možno vyhla našej pozornosti nebyť toho, že už dávnejšie predstavila jeden z najrozsiahlejších, ak nie vôbec najrozsiahlejší systém tvorby postáv. Táto vlastnosť hru celkom preslávila a ak vás zaujíma, ako to celé funguje, naskytla sa jedinečná príležitosť vytvoriť si vlastnú postavu.

Black Desert vstúpi 18. februára do záverečnej fázy closed beta testovania. Do titulu dostanú prístup všetci hráči, ktorí si kúpili Explorer's alebo Conqueror's balíčky a aj zopár šťastlivcov, ktorí sa pre betu registrovali a budu náhodne vybraní.

K hlavnému lákadlu hry, systému tvorby postáv, majú ale oddnes prístup všetci hráči. Softvér je voľne dostupný k stiahnutiu a každému dovolí plne si vyskúšať vytvorenie postavy. Navyše bude podporovať export postavy do hry, či už do closed bety alebo do neskoršie vydanej finálnej verzie. Ak vás teda tvorba herných postáv baví, nenechajte si túto vychytávku újsť, vyzerá totiž ozaj skvelo! Character Creator si môžete stiahnuť z tohto odkazu.

Zdroj: black-desert.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk