• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Zaujímavá stratégia: Čím viac sa bude hrať demo hry Shadwen, tým lacnejšia bude plná verzia!
Zaujímavá stratégia: Čím viac sa bude hrať demo hry Shadwen, tým lacnejšia bude plná verzia!

Zaujímavá stratégia: Čím viac sa bude hrať demo hry Shadwen, tým lacnejšia bude plná verzia!

 

Spoločnosť Frozenbyte prišla s naozaj zaujímavým spôsobom ako vytvoriť cenovku pre svoju novú hru. Jediné čo musíte urobiť, je hrať demo verziu a čím viac hráte, tým sa titul Shadwen stáva lacnejším.

Shadwen je názov nového stealth kúsku od spoločnosti, ktorá v minulosti vytvorila hry ako napríklad Trine alebo Shadowgrounds. Už pred niekoľkými mesiacmi sme mohli vidieť zopár screenshotov, no dnes dostávame video, ktoré nám priblíži spôsob, akým chce spoločnosť nastaviť cenu tejto hry. 

Celý systém funguje tak, že hra začala na počiatočnej cene 35 dolárov, pričom hráči pri hraní demo verzie získavali určitý počet bodov. Čím viac bodov hráči spolu nazbierajú, tým nižšia bude konečná cena. Presný spôsob prepočtu bodov na peniaze je však stráženým tajomstvom. Jedno je však isté - nech sa hráči snažia akokoľvek, Shadwen nebude nikdy zadarmo.

Demo je dostupné do 29. februára, keď končí aj samotná akcia. V prípade, že sa chcete aj vy podieľať na znížení ceny, stiahnuť si ho môžete cez SteamGOG alebo Humble. Informácie o tom, kedy má plná verzia prísť na trh, zatiaľ nie sú známe.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk