Nový hrdina pre hru League of Legends je na obzore

Nový hrdina pre hru League of Legends je na obzore

 

Nová sezóna v League of Legends nám priniesla zatiaľ iba jedného nového hrdinu a ním bol tajomný strelec Jhin. Dnes vývojári zo štúdia Riot do sveta vypustili informáciu o novej pripravovanej postave.

Do vydania nového hrdinu podľa vývojárov ostáva pár týždňov, no my si už dnes môžeme pozrieť, ako bude vyzerať a aké schopnosti bude mať hrdina menom Aurelion Sol k dispozícií.

Čoho všetkého sa nová postava dočká?

Aurelion Sol, ktorý nesie aj titul Stvoriteľ hviezd, bude naozaj zaujímavá postava, ktorej najsilnejšou stránkou bude jej pasívna schopnosť. Okolo hrdinu obliehajú tri hviezdy, ktoré neustále spôsobujú poškodenie nepriateľom, ktorých zasiahnu. 

  • Aurelionová prvá schopnosť - Hviezdopád (Q), bude vysielať vesmírny výbuch, ktorý zasiahne určitú časť, na ktorú dočiahne.
  • Druhá schopnosť, s príznačným meno Rozpínanie nebies (W), bude spolupracovať s pasívnou schopnosťou a rozšíri jej územie pôsobenia.
  • Tretia schopnosť (E), menom Legendárna kométa, pomôže Aurelionovi presunúť sa na vybrané miesto na mape ignorujúc prekážky.
  • A nakoniec jeho ultimátna schopnosť Hviezdna žiara (R) bude vyslaná určitým smerom, ktorý zasiahne silný prúd hviezdneho ohňa a odhodí nepriateľov na jeho "obežnú dráhu", kde ho naviac zraní jeho pasívna schopnosť.

Či sa stane Aurelion podporou pre strelcov, alebo bude jeho rajónom džungľa, to uvidíme hneď po vydaní.

Zdroj: LeagueOfLegends.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk