Poznáme prvé informácie a dátum vydania hry Batman od Telltale Games

Poznáme prvé informácie a dátum vydania hry Batman od Telltale Games

 

Isto si matne spomínate na to, že ešte pred Vianocami 2015 v médiach prebleskla informácia o tom, že Telltale plánuje novú epizodickú adventúru v hlavnej úlohe s neohrozeným netopierím mužom Batmanom. Pokiaľ ste sa na hru tešili, ale nevedeli ste, kedy má presne vyjsť, nezúfajte. Dočkáme sa už čoskoro a my vieme kedy!

Hry od Telltale zažívajú posledných pár rokov svoje zlaté obdobie. Prv to spustila všetko séria The Walking Dead, neskôr za tým nasledovali tituly ako Game of Thrones či veľmi dobre spravený Wolf Among Us. Je síce pravda, že napríklad Minecraft Story Mode na tom nebol práve najlepšie, ale svoje verné publikum si aj tak našiel. Dokonca podobné epizodické adventúry začali vyrábať aj konkurenčné vývojárske firmy v podobe oceňovanej hry Life is Strange.

Len pred pár dňami, priniesli vývojári z TellTale na svojom blogu prvé informácie o novinke menom Batman. Dátum vydania hry stanovili na leto 2016, takže sa počas prázdnin máme na čo tešiť.

S takouto fotografiou sa podelili vývojári na svojom blogu so svojimi fanúšikmi: 

Tvorcovia z TellTale Games rovnako priniesli nasledujúce informácie:

  • Batman je ideálnou postavou pre štúdio TellTale Games a vďaka tomu bude v hre príležitosť ponoriť sa hlbšie do mysle muža pod maskou. Bruce Wayne sa každú noc rozhodne zmeniť Gotham k lepšiemu. Jeho rozhodnutia majú zásadný vplyv na vývoj hry a preto si bude musieť dávať pozor na to, čo spraví.
  • Hra nie je viazaná na univerzum hry, filmu alebo komiksu. Príbeh sa sústredí na Batmana alias Brucea, takže na Robina pravdepodobne zabudnite. Samozrejme v hre uvidíme Alfréda, Vicki Vale, Jamesa Gordona alebo Renee Montoyu.
  • Niektoré postavy budú mať silný vzťah k Bruceovi v jeho súkromnom živote a rozhodnutia Batmana (či v určitých prípadoch Brucea) budú mať silný vplyv na ich spoločný príbeh.
  • To, čo hráč urobí, bude zároveň tvarovať herný Gotham City.
  • Batman bude pre hráčov vo veku 17 rokov a viac.
Zdroj: TellTaleGamesBlog

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk