Drak v League of Legends sa dočká veľkých zmien

Drak v League of Legends sa dočká veľkých zmien

 

Hráči League of Legends istotne poznajú nástrahy, ktoré na nich čakajú v džungli. A tí, ktorí sa obľubujú v džungli pohybovať častejšie, istotne zaznamenali to, že niečo nie je v poriadku. A to niečo je drak, ktorý sa dočká naozaj veľkej zmeny.

Nová aktualizácia League of Legends prinesie jednu z najväčších zmien za posledné mesiace. Ide o takzvaných "živelných drakov". Ako tvorcovia z RIOT píšu na svojej stránke, všimli si, že nutnosť mať draka (a najmä buff z neho) nie je v začiatkoch hry až tak dôležitá. Preto zavedú novinku v podobe živelných drakov. Behom prvých 35 minút sa objaví jeden zo štyroch drakov - ohnivý, zemný, vodný a vzdušný (nie, nemusíte ich pochytať všetkých).

Všimli sme si, že úlohy v rannej a strednej fázy hry prestávali byť vo viacerých hrách dôležité a tak sme hľadali spôsob, ako v polovici sezóny hru oživiť. Hneď, ako sme došli k drakovi, sme si uvedomili, že väčšina individuálnych buffov sa pohybovala na rovine "bolo by fajn ho mať" až po "je to úplná nutnosť" a tak sme radšej vytvorili nový systém adaptácie, ktorý rozširuje možnosti tímového zloženia a stratégie.

RIOT, web League of Legends

Tak tu ich máme! Ohnivý, zemný, vodný a vzdušný drak.

Čo títo draci dokážu?

  • Ohnivý - vylepšuje súbojové schopnosti, najmä tie, ktoré sú vhodné pre tímové súboje.
  • Zemný - zvyšuje poškodenie voči vežiam a epickým príšerám.
  • Vodný - zvyšuje regeneráciu zdravia a many.
  • Vzdušný - zvyšuje rychlosť pohybu, ak nie ste v boji.

Vľavo hore je vzdušný, napravo od neho je ohnivý drak, vľavo dole je zemný a posledný je vodný drak.

Držte sa, prichádza Elder Dragon!

Po 35. minúte hry sa v hre objaví tzv. Starší drak (Elder Dragon). Ten bude oproti jeho "slabším poskokom" silnejší a ako píše RIOT na svojej stránke, vám pridá bonus k živelným buffom a na 90 sekúnd ešte ako čerešničku na torte buff s menom Mark of the Elder Dragon.

Aktualizácia prinesie množstvo iných zmien týkajúcich sa napríklad predmetov a ich schopností, takže ak ste zvedaví, navštívte stránku RIOT. Rovnako nesmieme zabudnúť na to, že v hre sa objavil aj staro-nový hrdina Taric (v aktualizácií 6.8), ktorý rovnako ako draci prešiel obrovskou zmenou

Čo si myslíte o nových drakoch vy? Ide o príjemnú zmenu, či si myslíte, že odteraz bude ešte viac záležať na dobrom džunglerovi viac ako predtým?

Zdroj: LeagueOfLegends

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk