Dnešné hry zdarma: Krog Wars a Deadly Profits

Dnešné hry zdarma: Krog Wars a Deadly Profits

 

Všetci milujeme hry a ešte radšej máme hry, ktoré sú zdarma. A presne preto tu pre vás máme nádielku dvoch hier, ktoré si môžete zdarma uchmatnúť, no počet je limitovaný.

Ešte skôr, než sa pustíme do predstavenia dnešných dvoch hier zdarma, je nutné podotknúť, že len tak bez námahy to nebude. Platiť síce nemusíte vôbec nič, no ku získaniu týchto kľúčov musíte splniť zopár úloh, ktoré zaberú radovo niekoľko sekúnd. Jediné, čo k tomu potrebujete, je prihlásiť sa na svoj účet napríklad na Facebooku, resp. ak tieto účty nemáte prepojené, tak na všetky účty ako Steam, YouTube či Twitter. Taktiež zdôrazňujeme, že počet free kľúčov je limitovaný, preto je možné, že sa hra neujde každému, čo my ako redakcia nemôžeme ovplyvniť

Krog Wars

Krog Wars je jednoduchá akčná indie hra na štýl Space Invaders, v ktorej zo svojej vesmírnej lode musíte zostreliť všetko vo vesmíre, čo na vás útočí. Táto hra bola vydaná iba nedávno, konkrétne 16. apríla tohto roku. Na Steame má momentálne hodnotu 3,99 eur, no vy ju samozrejme môžete mať zadarmo. Tento titul nie je pravdepodobne to najlepšie, čo ste kedy hrali, no treba brať ohľad na to, že ju dostanete zdarma. Postup je klasický. Navštíviť facebookovu stránku (nemusíte dávať like, ani nič podobné), follow na Twitteri, subscribe a pozretie video na YouTube (video môžete pretočiť na záver) a pridanie sa do Steam skupiny. Po splnení týchto úloh vám stránka vygeneruje Steam kľúč k tejto hre. Hru zdarma získate na tomto odkaze.

Deadly Profits

Táto indie RPG hra vás prenesie do temnice, v ktorej ako tomu býva zvykom, musíte poraziť všetko čo sa hýbe a snaží sa vás zabiť. Hra vyšla minulý rok v máji a v súčasnosti sa na Steame pohybuje v cene 1,99 eur. Ako u vyššie spomínaného titulu, ani táto hra pravdepodobne nebude patriť medzi vaše najobľúbenejšie, no zopár hodín zábavy priniesť môže a to zadarmo. Pre získanie tejto hry musíte podstúpiť rovnaké kroky, ako pri predchádzajúcej hre. Túto hru získate zdarma na tomto odkaze.

Zdroj: gleam.io, steam.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk