Dishonored 2 prinesie viac možností ako prejsť hru bez zabíjania

Dishonored 2 prinesie viac možností ako prejsť hru bez zabíjania

 

Poteší tak všetkých pacifistov a milovníkov stealthu.

Nedávno sme vás informovali o zverejnení dátumu vydania nového Dishonored, ktorý bude k dispozícií 11. novembra. Tentokrát sa dozvedáme niečo viac o schopnostiach dvoch hlavných hrdinov.

Dishonored 2 bude mať dvoch separátnych protagonistov – Corva Attana, hrdinu prvej hry, a Emily Kaldwin, už dospelú dcéru zavraždenej Cisárovnej, pričom každý z nich bude mať svoje unikátne schopnosti. Ako sa hlavný vývojár Dinga Bakaba vyjadril, štúdio tentokrát dáva väčší dôraz na schopnosti, ktoré umožňujú hráčom prechádzať hrou bez zabíjania.

Corvo bude mať talenty prakticky podobné tým ako v prvej hre, ale z neznámych príčin sa ich bude musieť opäť naučiť. Ako príklad si môžeme uviesť schopnosť Possession, ktorá môže byť použitá aj na mŕtve telo. Zmenený a silnejší bude aj Blink, ktorý bude podobný tomu využívanému Daudom v DLC The Knife of Dunwall.

Emily Kaldwin bude využívať úplne nové schopnosti. Niektoré z nich sme mohli vidieť v traileri z E3 2015. Používa nový spôsob teleportovania, pri ktorom môže byť videná, avšak dokáže ním k sebe pritiahnuť nielen veci, ale aj ľudí. Okrem toho sa Emily bude vedieť meniť na malú tienistú entitu ťažko pozorovateľnú nepriateľmi. Najzaujímavejšou je určite schopnosť Domino. Tá bude spájať osudy niekoľkých postáv, pričom čo sa stane jednej z nich, stane sa všetkým. Čiže, napríklad, ak Emily zabije jedného strážcu, tak ďalší označení zomrú tiež.

Vylepšenie schopností bude v Dishonored 2 oveľa flexibilnejšie. Každý talent bude mať svoj vlastný strom, takže pokiaľ hráč volí skôr nenásilný a nenápadný postup hrou, bude si môcť schopnosti podľa toho aj upraviť.

Čo na pripravované vylepšenia hovoríte vy?

Zdroj: PC gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk