Remedy momentálne pracuje na dvoch veľkých tituloch, no aj napriek tomu možno budete sklamaní

Remedy momentálne pracuje na dvoch veľkých tituloch, no aj napriek tomu možno budete sklamaní

 

Spoločnosť Remedy stojí za takými titulmi, akými sú napríklad Max Payne, či Quantum Break. Ako nedávno prezradili, ani teraz nespia na vavrínoch a pracujú na nových, zaujímavých tituloch.

Fínski vývojári prezradili v rozhovore pre portál Polygon, že v súčasnosti pracujú na dvoch veľkých projektoch. Prvým z nich, je úplne nový AAA titul, ktorý bude súčasťou novej hernej značky. Pri tvorbe tohto projektu spojilo Remedy sily s novým partnerom, ktorým nie je Microsoft. Druhým titulom je opäť AAA titul, ktorý je momentálne v štádiu konceptu a preto bližšie informácie nepoznáme.

Čo však vieme je to, že ani jedna zz týchto hier sa neukáže na konferencii E3, alebo Gamescone. Taktiež je jasné, že Remedy momentálne nepracujú na titule Alan Wake 2, na ktorý mnoho fanúšikov čaká. V spojitosti s touto franšízou prezradili tvorcovia iba toľko, že občas vedú nezáväznú konverzáciu o pokračovaní titulu Alan Wake, avšak nič konkrétne sa nečrtá.

Spoločnosť ma momentálne dva samostatné vývojárske tímy, ktoré im umožňujú pracovať na oboch projektoch zároveň. 

Nechceme, aby nám trvalo 5 rokov, kým vydáme hru. Trvalo dlho kým sme sa rozdelili do dvoch tímov, ale momentálne môžeme produkovať viac hier a najmä rýchlejšie.

Johannes Paloheimo, obchodný riaditeľ Remedy

To, čo robí Remedy tak unikátnou, je najmä ich single-playerové príbehové hry, ktoré vás pohltia do deja a už vás nepustia. Tvorcovia preradili, že ich nové projekty nie sú výnimkou a môžeme očakávať skvelé príbehy, na ktoré nezabudneme.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk