Pozrite si prvé obrázky z hry Batman The TellTale Series

Pozrite si prvé obrázky z hry Batman The TellTale Series

 

Hra Batman od známej firmy TellTale Games má vyjsť už toto leto a preto nám vývojári priniesli niekoľko nových informácií a snímkov z hry, ktoré nás na ňu majú poriadne "nažhaviť".

Na vývojárskom blogu hry BATMAN - The Telltale Series sa dnes objavilo niekoľko prvých obrázkov z hry o "temnom rytierovi". Zároveň sa vývojári hneď na úvod nezabudli zmieniť o tom, že ich tím sa už nachádza v Los Angeles na konferencii E3. Dočkáme sa teda ešte niečoho väčšieho? Nový Batman bude rovnako, ako predchádzajúce hry od štúdia TellTale Games epizodickou adventúrou a príde na platformy PC, Mac, konzoly, či mobilné zariadenia.

Kevin Bruner, CEO

Veľmi tvrdo sme pracovali na tom, aby sme vytvorili úplne novú iteráciu kultového príbehu o Batmanovi, ktorý zasadí hráča do role Batmana a zároveň do role miliardára menom Bruce Wayne.
 
 
 
 
Na blogu sa ďalej dočítame, že hra bude svojou grafikou pripomínať skutočný komix. V hre stretneme Troya Bakera v roli Brucea Waynea, Travis Willingham si zahrá Harveya Denta, Erin Yvette bude Vicki Vale, Enn Reitel zas Alfred Pennyworth a Murphy Guyer sa dostane do kože poručíka Jamesa Gordona. Ďalej sa stretneme s hercom Richardom McGonagleom ako Carmine Falcone a Laurou Baileyovou ako Selinou Kyle.
 
Zdroj: TellTaleGame

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk