Zaujímavý titul Prey for the Gods môžete na Kickstarteri podporiť aj vy

Zaujímavý titul Prey for the Gods môžete na Kickstarteri podporiť aj vy

 

Miesto, kde sa zaujímavé a kreatívne nápady stávajú skutočnosťou. Presne to je Kickstarter a momentálne sa na ňom nachádza aj herný titul Prey for the Gods, ktorý by vám nemal ujsť.

Prey for the Gods je akčnou survival hrou, ktorej dej je zasadený do zdemolovaného zamrznutého ostrova. Na to, aby ste prežili, musíte zabiť všetkých bohov, v ktorých veríte. Ako osamotený hrdina musíte odhaliť záhadu nikdy nekončiacej zimy a príčinu toho, prečo tento svet vymiera. Aby ste päť nastolili rovnováhu, musíte čeliť otázkam, na ktoré ani samotní bohovia nepoznajú odpovede.

Hra Prey for the Gods ponúka kolosálne súboje s obrami, po ktorých môžete šplhať, tajuplný svet plný ľadu a snehu, dynamické prostredie a mnoho zaujímavých herných prvkov. Prey for the Gods sľubuje herný zážitok, ktorý by mal v sebe spájať tituly Shadow of the Colossus, Deus Ex, DayZ a BloodBorne.

Hra sa momentálne nachádza na Kickstarteri, kde môžete aj vy prispieť na tento zaujímavý projekt. Samozrejme to nebude len tak a tvorcovia vás náležite odmenia. V závislosti od výšky vášho príspevku môžete získať od digitálne tapety na plochu, cez samotnú hru, až po sochu v hre s vašou podobizňou. Ak vás táto hra zaujala, neváhajte navštíviť stránku Kickstarteru, na ktorej nájdete podrobnejšie informácie a zároveň môžete priamo tam prispieť na tento projekt. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk