20 minútové gameplay video predstavuje nový co-op survival mód pre Rise of the Tomb Raider

20 minútové gameplay video predstavuje nový co-op survival mód pre Rise of the Tomb Raider

Dostane sa na PC verziu spolu s prémiovým DLC Blood Ties.

Hra Rise of the Tomb Raider je už nejaký ten čas dostupná pre PC a Xbox One, avšak až 11. októbra vyjde na PS4. Pre PC hráčov to znamená, že sa dočkajú nového DLC Blood Ties a taktiež online kooperačnej expanzie k Endurance módu.

Blood Ties je nový príbehový mód rozprávajúci o Lariných problémoch s rodinou. Jej strýko totiž prevzal vlastníctvo panstva Croft a tak Lara buď musí nájsť dôkaz, že je právoplatná dedička „Croft impéria“ alebo stratí svoje rodné právo a otcove tajomstvá naveky.

Nový co-op prídavok upravuje už existujúci Endurance mód. Vďaka tomu budú dvaja hráči spoločne bojovať proti elementom a nebezpečným nástrahám. Ide o vôbec prvý kooperatívny mód, ktorý kedy bol pridaný do hry zo série Tomb Raider. Vo videu si môžete pozrieť 22 minútový gameplay z pre-beta fázy od IGN.

Cena tohto prídavku a DLC zatiaľ nie je známa, držitelia Season Pass samozrejme získajú obidve novinky. Okrem toho im však pribudne do hry aj mód „Larina nočná mora“. V ňom hráči budú brániť sídlo Croft pred hordami nemŕtvych.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk