Už čoskoro si budete môcť s Halo 5: Forge vytvoriť vlastné bojové arény

Už čoskoro si budete môcť s Halo 5: Forge vytvoriť vlastné bojové arény

 

Už čoskoro sa hráči dočkajú aktualizácie Halo 5: Forge, ktorá umožní kreatívnym fanúšikom tvoriť nové mapy, úrovne, zbrane a zdieľať ich s ostatnými hráčmi.

Halo 5: Forge prichádza na počítače s Windows 10 už 8. septembra úplne zadarmo. Hráči tak dostanú do rúk tej najlepší nástroj na vytváranie levelov pre Halo 5: Guardians. Forge bude mať plnú podporu ovládania myšou a klávesnicou pre presné ukladanie predmetov, 4K rozlíšenie a možnosťou hostiť a hrať upravené mapy s až 16 hráčmi.

Vďaka novému prehliadaču obsahu bude možné hľadať užívateľmi vytvorený obsah na Xbox One aj Windows 10 a následne si ho stiahnuť a užívať v hre. To celé bude fungovať pre oba platformy bez ohľadu na to, kde bol pôvodne obsah vytvorený.

V deň vydania Forge bude vydané aj rozšírenie Anvil's Legacy. Do hry prinesie nové mapy, pre režim Arena to bude mapa Mercy a pre Warzone Assault mapa Temple. S novými bojiskami prídu do hry aj nové REQ predmety vrátane nových zbraní, tlmičov a rôznych kozmetických úprav pre zbrane, zbroj a doplnky.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk