Uzavreté testovanie titulu For Honor prekonalo očakávania Ubisoftu

Uzavreté testovanie titulu For Honor prekonalo očakávania Ubisoftu

 

Minulý rok, na akcii Electronic Entertainment Expo, prišiel Ubisoft so zaujímavým titulom s názvom For Honor, ktorý vzbudil záujem širokej hráčskej spoločnosti. Pred niekoľkými dňami, bolo spustené uzavreté alfa testovanie, ktoré Ubisoftu vyčarilo úsmev na tvári.

Toto testovanie bolo totiž nesmierne obľúbené medzi hráčmi, o čom svedčia aj samotné štatistiky. Niekoľko stoviek tisícok hráčov, sa zúčastnilo tohto alfa testovania, kde každý strávil približne 4 hodiny a 38 minút, testovaním niektorého, z multipalyerových módov. Presné číslo, o počte zúčastnených hráčov, však zatiaľ Ubisoft z neznámych dôvodov nezverejnil. For Honor sa v jednom bode stal aj najsledovanejšou hrou na portáli Twitch.tv, čo skutočne značí o záujme hráčov o tento titul. 

Takmer 5,8 milióna popráv, sme mohli vidieť v tejto uzatvorenej alfe a neuveriteľných takmer 90 miliónov hrdinov padlo v boji. Toto krviprelievanie sa odohrávalo v troch multiplayerových módoch, a to Duel, Brawl a Dominion. For Honor príde na trh 14. februára 2017, pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. Uzavretého alfa testovania sa zúčastnil aj náš kolega Jano, ktorý pre vás spísal jeho dojmy v nasledujúcom preview.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk