Hraný hororový titul The Bunker sa dočkal svojho vydania

Hraný hororový titul The Bunker sa dočkal svojho vydania

 

Po úspechu indie titulu Hre Story sa zdá, že záujem o hrané tituly je v dnešnej dobe skutočný záujem. Od dnes, si tak môžete vychutnať aj psychologický horor The Bunker, ktorý je kompletne hraný a nenájdete v ňom takmer žiadny počítačom vytvorený efekt. 

Titul The Bunker, sa prvý krát predstavil svetu v apríli tohto roku, keď spoločnosť Splendy Games, spoločne s ďalšími, predstavili ich kompletné hraný, hororový titul. Príbeh pojednáva o nukleárnou vojnou zničenej Briánii, kde sa v atómovom kryte nachádza iba jeden preživší, John. Jeho cieľom je prežiť a predovšetkým, nezošalieť zo samoty a temnoty, ktorá ho obklopuje.

Za príbehom tejto hry, stoja aj ľudia, ktorí sa podieľali na tituloch ako SOMA, Zaklínač, či Broken Sword. The Bunker je originálny predovšetkým v tom, že v hre nevidíte žiadne animované postavy, ale skutočných hercov a skutočné (respektíve hrané) emócie. Od dnešného dňa si tento titul môžete zakúpiť na Steame, za špeciálnu cenu 17,99 eur. Ako inak, ani vydanie tejto hry sa nezaobišlo bez vydania launch traileru, ktorý vám prinášame nižšie. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk