Novú sériu The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier si zahráme pred Vianocami

Novú sériu The Walking Dead: The Telltale Series - A New Frontier si zahráme pred Vianocami

 

Trietiu sériu úspešnej adventúry The Walking Dead od Telltale Games očakáva mnoho fanúšikov zombie apokalypsy a zahrať si ju konečne budeme môcť 20. decembra.

Pred Vianocami hra vyjde digitálne na PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, iOS a Android. Pokiaľ ste fanúšikmi diskov, fyzicky bude hra vydaná na PS4 a Xbox One až 7. februára.

Tretia séria tejto populárnej adventúry nesie podnázov A New Frontier, bude mať 5 epizód a a predobjednať si ju je možné už teraz. Ak sa tak rozhodnete urobiť cez PlayStation Store, dostanete ako odmenu The Walking Dead: Season Two a The Walking Dead: Michonne zadarmo. PC hráči si môžu hru predobjednať na Steame so zľavou 10%.

Hlavným motívom hry bude rodina a ukážka toho, čo všetko je hráč ochotný urobiť, aby ju ochránil. Udalosti sa budú diať 4 roky po vypuknutí zombie apokalypsy. Zahráme si za Javiera, mladého chalana, ktorý bol násilne oddelený od rodiny, no je odhodlaný ju opäť nájsť. Na svojej ceste stretne osobu, ktorá si prešla niečím podobným a ktorú všetci fanúšikovia poznajú - Clementine.

Zdroj: telltale.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk