Pozrite si gameplay zábery z hry Hob od tvorcov série Torchlight

Pozrite si gameplay zábery z hry Hob od tvorcov série Torchlight

Krásna adventúra sa nám predstavuje vo videu s komentárom od vývojárov, ktoré ukazuje najnovšie demo.

Hob je nová hra z dielne štúdia Runic Games, ktoré sa preslávilo hlavne titulmi Torchlight a Torchlight 2. V nedávno uverejnenom videu nám vývojári bližšie približujú svet tejto adventúry, ktorý je brutálny a chaotický, ale zároveň krásny. Gameplay zábery sú sprevádzané komentárom vývojárov – konkrétne prezidenta spoločnosti Marsha Leflera a herného riaditeľa Patricka Blanka.

Zaujímavosťou tejto hry bude „tichý“ príbeh, teda príbeh prerozprávaný bez dialógov a textu. Celý dej Hobu bude odhalený počas jeho preskúmavania a interakcie s rozličnými formami života, ktoré ho osídľujú. Hra bude obsahovať veľké množstvo hádaniek a ich riešením sa vám budú odomykať ďalšie oblasti v hernom svete. Celá adventúra sa odohráva v otvorenom svete, kde môžete preskúmavať ruiny, uzatvárať priateľstvá s duchmi, či bojovať s rozličnými kreatúrami, ktoré ohrozujú jeho existenciu.

Presný dátum vydania ešte nebol zverejnený (ale malo by to byť čoskoro). Hob vyjde na PC prostredníctvom služby Steam a na PlayStation 4.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk