Nový Torment zvoláva do zbrane a nechýbajú k tomu české titulky

Nový Torment zvoláva do zbrane a nechýbajú k tomu české titulky

 

Jedna z najočakávanejších RPG posledných rokov vyjde už o niekoľko týždňov.

Spoločnosť inXile Entertainment dnes zverejnila nový trailer na Torment: Tides of Numenera, voľné pokračovanie nesmrteľnej klasiky a jednej z najlepších CRPG všetkých čias, Planescape: Torment. Video nás oboznamuje s tým, že aj keď sa v tom neľútostnom futuristickom svete dajú použiť fintičky, ak teda máte podrezaný jazyk, aby ste uhasili rozmáchajúce sa konflikty, niekedy sa jednoducho nevyhnete tomu, aby ste museli dať niekomu poriadne do držky.

Všetko začína pri rozvoji postavy, plnení questov a naberaní skúseností, ktoré budeme môcť následne pretaviť pre zvyšovanie si svojich štatistík. Nové levely síce znamenajú nové schopnosti a nové cesty, akými povedietme svoje postavy, no netreba zabúdať ani na výzbroj, ktorá nám môže zachrániť krk. Zaujímavo znie prítomnosť tzv. šifier, ktoré sú na jednej strane dobrým sluhom, no na strane druhej, zlým pánom, nakoľko veľké množstvo šifier v kapsách môže negatívne ovplyvniť vaše bojové schopnosti alebo vás dokonca aj prizabiť.

Viac zaujímavostí o hre sa dozviete vo videu s českými titulkami. Tides of Numenera vychádza 28. februára na PC, PS4 a XONE.

Zdroj: TS, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk