Secret World Legends bude vydané ako free-to-play už budúci mesiac

Secret World Legends bude vydané ako free-to-play už budúci mesiac

 

Už v Marci sa objavili správy o tom, že temné MMO The Secret World sa dočká F2P verzie ešte tento rok. Teraz už konečne vieme, že novej verzie hry sa dočkáme už 26. júna.

Secret World Legends neprinesie iba možnosť hrať hru zadarmo, ale aj kopu noviniek, ako prerobený systém súbojov, progressu, vylepšenú vizuálnu stránku hry a mnohé iné. Hra sa bude ale naďalej sústreďovať na zážitok hráča a jeho cestu príbehom a aby to bolo dosiahnuté čo najlepšie, bude herný systém ovplyvňovať to, koľko hráčov okolo seba uvidíme.

Nová veriza Secret World bude na existovať samostatne na vlastnom serveri a tak ostatne možnosť hrať aj súčasnú verziu hry, The Secret World. Terajší hráči ale dostanú možnosť preniesť si svoje účty na nový server, no keď nevýhodou bude, že sa neprenesie dosiahnutý progress v hre. Ak si nie ste istý, či si chcete svoje účty preniesť, alebo ste ešte nemali šancu vyskúšať pochmúrny svet The Secret World, môžete sa skúsiť zapojiť do closed beta testovania. Stačí sa prihlásiť emailovou adresou a ak máte trochu šťastia, dostanete email s prístupom do bety.

Secret World Legends vychádza na PC 26. júna

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk