Naučte sa tvoriť hry vďaka najnovšiemu balíku od Humble Bundle

Naučte sa tvoriť hry vďaka najnovšiemu balíku od Humble Bundle

Humble Bundle ponúka veľkú hŕbu nástrojov na tvorbu hier takmer za "babku".

Ak ste niekedy premýšľali nad tým, že by ste si vytvorili svoju vlastnú videohru, je práve teraz tá najlepšia chvíľa. Web Humble Bundle ponúka balík pod názvom Humble Bundle GameMaker (RE)Bundle, ktorý okrem hier a niekoľkých zdrojových kódov obsahuje aj program GameMaker: Studio Pro s niekoľkými prídavnými modulmi.

V prvej úrovni dostanete hru Uncanny Valley, Ink Deluxe Edition, Cook, Serve, Delicious!, Extreme Burger Defense. Sheep Hard, Angry Chicken: Egg Maddnes a Freeway Mutant (niektoré aj so zdrojovým kódom). Naviac k tomu dostanete základný nástroj v ktorom boli tieto hry vytvorené - GameMaker: Studio Pro.

Druhá úroveň balíka za cca. 9.21 € bude rovnako obsahovať niekoľko hier, zdrojových kódov a naviac modul HTML5 do programu GameMaker.

Tretia, najvyššia úroveň doplní zbierku zdrojových kódov a niekoľko modulov do GameMaker a to konkrétne iOS, Android a Windows UWP Modul.

Chcete sa naučiť s programom pracovať, ale neviete ako začať? Určite sa popozerajte po video-kurzoch na YouTube, ktoré sú zadarmo, alebo sa rovno pozrite na webovú stránku Udemy.com, kde je profesionálnych kurzov naozaj veľké množstvo, avšak už za peniaze.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk