Path of Fire, najnovšie rozšírenie pre Guild Wars 2, vyjde už čoskoro

Path of Fire, najnovšie rozšírenie pre Guild Wars 2, vyjde už čoskoro

 

Guild Wars bude tento mesiac oslavovať svoje 5. narodeniny. Za ten čas hra dostala 2 rozšírenia a nedávno ukončila 2. sezónu svojho Living Story. Čoskoro sa ale hráči dočkajú novej kapitoly.

Path of Fire rozpovie hráčom príbeh o oblasti Crystal Desert, ktorá bola 250 rokov odrezaná od zvyšku sveta. Hráči tu nájdu 5 nových otvorených zón plných rôznorodých oáz, kaňonov a obrovských príšer. Nové oblasti budú svojou rozlohou najväčšie, aké doteraz vývojári v ArenaNet vytvorili.

Každá herná classa, respektíve profesia, dostane novú špecializáciu a tak sa môžeme tešiť na 9 nových herných štýlov. Pre Guardianov to bude Firebrand, Necromanceri dostanú profesiu Scourge, Thief bude nepriateľov odstreľovať z diaľky ako Deadeye, Mesmer sa zameria na boj zlízka ako Mirage, Elementalist bude kombinovať elementy v roli Weavera, Ranger bude môcť ako Soulbeast získať schopnosti zvierat, Revenant si vyskúša súboj s lukom ako Renegade, Engineer si bude ako Hollowsmith povolávať na pomoc rôzne zbrane a nakoniec Warrior vyskúša, aké to je používať mágiu, keď na bojiská vtrhne ako Spellbreaker.

Nové špecializácie a rozľahlé oblasti ale nie je všetko, čo Path of Fire ponúkne. Do hry budú totiž konečne pridaní mounti a hráči tak zakývajú zbohom únavnému chodeniu cez herný svet, ktoré sa pre Guild Wars stalo ikonickou súčasťou hry. Medzi mountami nájdete zvery ako Raptor, Springer, Skimmer a Jackal. Každý mount bude mať vlastný strom schopností, ktorý mu pomôžte pri pohybe rôznymi trikmi. Raptor dokáže preskakovať veľké diaľky zatiaľ čo Springer nebude mať problém s chodením po vode.

Na novú éru vo svete Guild Wars 2 si nebudeme musieť počkať dlho, Path of Fire vychádza už 22. septembra.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk