Vyskúšajte si zadarmo nové Guild Wars 2 rozšírenie

Vyskúšajte si zadarmo nové Guild Wars 2 rozšírenie

Jediný háčik je, že Path of Fire bude dostupné zadarmo iba tento víkend.

Je to nedávno, čo boli zverejnené nové informácie o rozšírení Path of Fire pre Guild Wars 2. Do hry prinesie mnoho noviniek ako nové špecializácie pre herné classy, nové rozsiahle oblasti plné questov a príbehu, no najväčším prekvapením sú mounti. Doteraz bolo totiž Guild Wars 2 výnimočné tým, že ste po hernom svete museli behať pešo alebo cez portáli. Už onedlho ale hra ponúka niekoľko rôznych mountov, pričom každý z nich má svoje špeciálne schopnosti a dokáže vám zaviesť na jedinečné miesta, kam sa inak nedostanete.

Aby ste si celú túto novú zábavu mohli vyskúšať, ľudia stojaci za hrou si pre nás pripravili Preview Weekend udalosť. Počas nej si môžete vyskúšať novinky z datadisku úplne zadarmo. Stačí sa zaregistrovať na webe, stiahnuť hru a už môžete jazdiť v novom púštnom svete. Nevýhodou ale je, že toto hranie zadarmo je dostupné iba do konca víkendu, ak si teda chcete novinky Guild Wars 2 vyskúšať, neostáva vám veľa času.

Path of Fire oficiálne vychádza 22. septembra, no v hre už začala tretia kapitola Living Story, ktorá hráčov pripraví na púštne dobrodružstvo a koncom augusta budú sprístupnené nové špecializácie pre PVP a WvW hranie.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk