Vianoce prídu tento rok už v októbri, alebo čo nás čaká tento mesiac v hernom svete?

Vianoce prídu tento rok už v októbri, alebo čo nás čaká tento mesiac v hernom svete?

Po uhorkovej sezóne konečne prichádza mesiac október. Tento mesiac sa nesie v znamení tých najlepších herných titulov, aké za poslednú dobu prídu na herné obrazovky. Tešíte sa aj vy?

Forza Motorsport 7

Nová Forza Motorsport 7 oficiálne prichádza 3. októbra 2017 pre konzolu XBOX ONE, no zahrajú si ju aj majitelia Microsoft Windows. Aká bude? Dúfajme, že dobrá, pretože novú a zároveň dobrú pretekársku hru už potrebujeme ako soľ.

Middle-Earth: Shadow of War

Do Stredozeme sa vrátime 10. októbra. Prvý diel tejto hry zožal pomerne veľký úspech a tak niet divu, že má Monolith Productions nastavenú latku vysoko. Ak máte Playstation 4, XBOX ONE, alebo PC, máte sa rozhodne na čo tešiť.

The Evil Within 2

Hororových hier nie je nikdy dosť a The Evil Within 2 patrí medzi tie, na ktoré už netrpezlivo čakáme. Druhé pokračovanie vychádza už 13. októbra 2017 pre PC, PlayStation 4 a XBOX ONE. Ak si hru plánujete zakúpiť, odporúčame vám k nej pribaliť aj jedno balenie plienok.

WWE 2K18

Wrestlingová stálica na hernej scéne od 2K Sports prichádza aj tento rok a po nemastnom-neslanom poslednom ročníku to vyzerá tak, že ten najnovší prinesie konečne revolučné vychytávky. Bude tomu však naozaj tak? To zistíme 13. októbra na konzolách PlayStation 4, Nintento Switch, XBOX ONE a na PC. A mimochodom, ak ste vášnivý herný zberateľ, určite vás zaujme "kolektorská" edícia tejto hry, ktorá obsahuje napríklad figúrku John Cena, alebo limitovanú edíciu štyroch plagátov.

ELEX

Na ELEX čaká nejeden fanúšik RPG hier. Hra má prísť na svetlo sveta 17. októbra. Od hry si v redakcií sľubujeme veľmi veľa a už teraz sa nevieme dohodnúť, kto sa na hru viacej teší. ELEX vyjde na PlayStation 4, XBOX ONE a PC. Táto hra tak isto ako predchádzajúca obsahuje veľmi zaujímavý zberateľskú edíciu, ktorú by si nemal nikto nechať ujsť.

Björn Pankratz a jeho odkaz pre fanúšikov Gamesite.sk

Björn Pankratz, muž stojaci za legendárnou sériou Gothic a ELEX - A Piranha Bytes Game, z Gamescomu pozdravuje všetkých fanúšikov Gamesite.sk. Pozrite si jeho odkaz, ROZHOVOR už čoskoro na gamescom.gamesite.sk! ;) (Y) #gamesitesk #gamescom #fandimePiraniam

Posted by Gamesite.sk on Thursday, 24 August 2017

South Park: The Fractured but Whole

Toľko odkladaný titul South Park: The Fractured but Whole od Ubisoftu nemôže sklamať. Hra prinesie nový dynamický súbojový systém a kontroverzný systém nastavenia obťažnosti, ktorý upozorňuje na pretrvávajúci rasizmus v spoločnosti. Do kresleného sveta sa dostaneme už 17. októbra 2017 na konzolách PlayStation 4, XBOX ONE a na platforme PC.

Age of Empires: Definitive Edition

Definitívna edícia Age of Empires bola veľkým prekvapením pre nejedného hráča RTS stratégií. Táto vynovená verzia príde na svet 19. októbra na PC. To sme teda zvedaví, ako to dopadne. Wololo!

Destiny 2 - PC verzia

Áno, konzolisti môžu hrať túto očakávanú akciu už o mesiac skôr, no PC hráči si musia počkať do 24. októbra. Destiny 2 prináša nové raidy, striky, vylepšený otvorený svet a nový príbeh. Túto hru si určite majitelia Destiny 1 nemôžu nechať újsť.

Assassin's Creed: Origins

Kto by nepoznal svet Assasssin's Creed. Tentokrát sa vrátime ešte viac do histórie, konkrétne do Egypta. Hra vychádza 27. októbra na PC, PlayStation 4 a XBOX ONE. Origins sľubuje množstvo inovácií, napríklad vzdelávací mód bez násilia, otvorený svet s novými a zaujímavými stealth možnosťami a peknú zberateľskú edíciu.

Wolfenstein II: The New Colossus

Na záver mesiaca nás čaká herná "pecka" v podaní B.J. Blazkowicza v hre Wolfenstein II: The New Colossus. Hra príde 27. októbra na PC, PlayStation 4, XBOX ONE a prekvapivo aj na novú konzolu od Nintenda - Nintendo Switch. Tak čo B.J., ako to tentokrát s tebou dopadne? 

Ste vo svete Wolfenstein trochu stratení? Nevadí! Tvorcovia hry si pre hráčov pripravili sprievodcu týmto svetom, ktorý je naviac zviazaný v pevných doskách. To naozaj musíte mať!

Už nech je to tu!

Tak a to bol výber hier na ktoré sa najviac tento mesiac tešíme. Samozrejme, vieme, že to nie sú jediné hry ktoré tento mesiac vychádzajú. Ak máte aj vy nejakú, ktorá príde v októbri tohto roku a nebola tu spomenutá, určite sa s nami o ňu podeľte v komentároch.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk