Najnovšie The Elder Scrolls Online rozšírenie bude hrateľné už tento mesiac

Najnovšie The Elder Scrolls Online rozšírenie bude hrateľné už tento mesiac

Clockwork City je najnovší prírastok pre online MMORPG zo sveta The Elder Scrolls, ktoré hráčom prinesie niekoľko hodín nových dobrodružštiev.

Rozšírenie Clockwork City bude vydané 23. októbra a bude stáť 2000 crowns, čo je prémiová herná mena. V prepočte by to tak malo vyjsť na približne 20€. The Elder Scrolls Online ale zvykne mať v čase vydania nového obsahu akcie na nákup crowns, na ktorých sa dá pekne ušetriť a tak ak po rozšírení veľmi netúžite, oplatí sa počkať a kúpiť ho lacno. Clockwork City bude samozrejme zadarmo dostupné pre všetkých členov ESO Plus.

Clockwork City dá hráčom samostatný originálny príbeh, ktorý bude rozsahom podobný tým z rozšírení Thieves Guild a Dark Brotherhood. Môžeme sa tak tešiť na približne 10 hodín nových questov, popri ostatných veciach, ktoré update prinesie. Príbeh sa sústredí predovšetkým na Deadric princov, ktorý sa budú snažiť vtiahnuť hráčov do sveta Oblivionu. Úvodný quest k príbehu DLC je v hre už teraz, stačí zájsť do ľubovoľnej Mage Guild a z tabule zobrať quest Order of the Eye Dispatch.

Popri príbehu sa hráči môžu tešiť aj na nový systém transmutácie, ktorý umožní upraviť vlastnosti výstroje postáv.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk