Zoznámte sa s najstarším CS:GO tímom

Zoznámte sa s najstarším CS:GO tímom

Keď sa niekde hovorí o profesionálnych hráčoch CS:GO, väčšinou si predstavíme tínedžerov alebo hráčov krátko po dvadsiatke. V The Silver Snipers je ale priemerný vek 70 rokov.

Najmladší hráč v tíme má 62 rokov a najstarší 81 no napriek tomu si s radosťou zmerajú sily s tými najlepšími hráčmi. Volajú sa Birdie, Windy, Knitting Knight, Teen Slayer a Berra Bang a spolu tvoria tím známy ako The SIlver Snipers. Berra Bang je z nich najstarší. Je podľa neho skvelé, že sa môžu vďaka CS:GO spojiť s mladšími generáciami. Môže jednoducho zapnúť hru a hrať so svojimi vnúčatami.

Naposledy hrali na zimnom Dreamhacku v Jönköpingu, južnom Švédsku, ktorý sa konal začiatkom decembra. Viac než 20 tímov sa prihlásilo, aby si zmerali sily so Silver Snipers.

Knitting Knight sa na zápasy tešila, nakoľko podľa jej slov mnoho hráčov podceňuje starších ľudí, ktorí hrajú videohry. A potom ostávajú prekvapení, keď ich starší tím porazí.

Za úspechmi The Silver Snipers stojí aj ich tréner Tommy Ingermarsoon, známy ako Potti. Ide o 10 násobného svetového šampióna c CS:GO a zakladateľa Ninjas in Pyjamas. Potti už nie je aktívny hráč a v súčastnosti sa venuje tréningu nových hráčov.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk