Varric z Dragon Age našiel vydavateľa a jeho kniha bude vydaná!

Varric z Dragon Age našiel vydavateľa a jeho kniha bude vydaná!

 

Kniha bude vydaná v skutočnosti, nielen v Dragon Age.

Poetický trpaslík Verric Tethras z Dragon Age má dôvod na oslavu. Prvýkrát ste ho mohli stretnúť v Dragon Age 2, je nieje len výborný lovec, ale aj známy spisovateľ. Jeho novela „Hard in Hightown" je najpredávanejšou knihou na kontinente Thedas. Ukázalo sa, že jeho kniha vyjde aj v skutočnom svete.

Kniha Dragon Age: Hard in Hightown vyjde niekedy v júli, v spolupráca s Dark Horse Books a Penguin Random House. Bude stáť 20 dolárov, má niečo pod 100 strán. Varricove majstrovské dielo bude po prvý krát celistvé. Grafická novela pojednáva o napätí medzi frakciami v meste Kirkwall.

Prečítajte si aj stručný obsah tohto majstrovského diela: „20 rokov hliadok a každý kameň Kirkwallských ulíc je vtesaný do člena mestskej stráže Donnena Brennokovica. Unavený a ošľahaný Donnen dostane nového partnera, ktorý je mladý a neskúsený, dokonca mu nesedí ani jeho zbroj. Keď nová dvojica objaví telo magistráta, ktoré krváca na kamene, okamžite sa ocitnú v strede bojov medzi temnou organizáciou „the Executors“ a tajnou skupinou „Chantry agents“, ktorí bojujú o pradávny artefakt.“

Zdroj: Kotaku

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk