Na vyskúšanie Dragon Ball FighterZ budeme mať ešte 1 deň

Na vyskúšanie Dragon Ball FighterZ budeme mať ešte 1 deň

 

Ak patríte k hráčom, ktorí mali problém zahrať si súboje proti ľuďom v beta testovaní Dragon Ball FighterZ, patríte k väčšine. Vývojári ale nie sú slepí a na problémy reagujú.

Napriek tomu, že víkendové beta testovanie malo byť posledné pred tým, než bude Dragon Ball FighterZ oficiálne vydané, fanúšikovia dostanú ešte jednu príležitosť ako sa do hry dostať.

Servery mali počas víkendu očividné problémy a bolo takmer nemožné dostať sa do online zápasu proti iným hráčom. Mnohí nadšenci nielen Dragon Ball série, ale bojových hier celkovo, tak ostali sklamaní. Bola to totiž posledná možnosť, ako si hru zadarmo vyskúšať. K sklamaniam pomohol aj fakt, že tí, ktorí mali šancu si hru poriadne zahrať, ju poväčšine chválili. Našťastie ale zajtra, 18. 01. o 06:00 ráno začne nové kolo otvoreného beta testovania a bude trvať 24 hodín, teda do 19. 01. 06:00.

Oproti víkendovému testovaniu sa v hre nič nemení a hráči budú mať prístupných rovnakých bojovníkov, bojiská a herné režimy ako cez víkend. Jediná odlišnosť by mala byť v tom, že servery budú fungovať a malo by tak byť možné dostať sa do boja s inými hráčmi.

Dragon Ball FighterZ open beta si môžete stiahnuť na PS4 a Xbox One. Plná verzia hry bude vydaná 26. januára na PC, PS4 a Xbox One.

 

 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk