Skvelá sci-fi hororovka Dead Space je na PC úplne zadarmo

Skvelá sci-fi hororovka Dead Space je na PC úplne zadarmo

Pokiaľ patríte do kategórie tých hráčov, ktorým ušla skvelá prvá časť hororovej série Dead Space, tak iste oceníte možnosť zahrať si hru úplne zdarma.

Dead Space sa tak zaradil do pomerne úspešného Origin programu "On the House", a vy tým pádom získavate možnosť vyskúšať si pravdepodobne najlepšiu časť série, bez toho, aby ste museli oprášiť vaše peňaženky. V krátkosti si teda Dead Space pripomeňme. Ide o počin dnes už zatvoreného štúdia Visceral Games, ktorý v roku 2008 ponúkol vynikajúcu sci-fi hororovú atmosféru plnú mutantov, intenzívnej akcie a slušného príbehu.

Vžite sa do úlohy Issaca Clarka, inžiniera, ktorý sa vydá na zdanlivo rutinnú misiu opraviť ťažobnú loď v hlbokom vesmíre. Ako už to tak ale u takýchto "rutín" býva, všetko sa nakoniec zvrhne v neľútostný boj o prežitie, keď hrdina zistí, že posádka lodi bola povraždená neznámou mimozemskou rasou a teraz je na milosť a nemilosť týmto krvilačným stvoreniam vydaný on sám.

Pokiaľ ste práve dostali chuť na niečo strašidelné, tak sa poponáhľajte. Je jasné, že Dead Space bude k dispozícii zadarmo len limitovaný čas.

Zdroj: polygon.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk