Mavericks: Proving Grounds sa prezentuje v novom traileri

Mavericks: Proving Grounds sa prezentuje v novom traileri

 

Battle Royal hry sa nám začali rojiť ako huby po daždi. Vývojári z Automaton Games nás chcú prilákať k svojmu titulu aj nedávno uverejneným trailerom. 

Hra bola známa pod názvom Project X, avšak svoje aktuálne meno získala na PC Gamer evente. Podľa samotných tvorcov pôjde o najväčšiu Battle Royale hru akú sme tu kedy mali. V súbojoch sa stretne 400 hráčov, rozloha mapy bude 12 km štvorcových a uvidíme dýchajúci a žijúci svet s dynamickými prvkami prostredia. Toto je však len akousi medzizastávkou, pretože v roku 2019 nám vývojári plánujú naservírovať bitky s množstvom 1000 súbežne hrajúcich hráčov. To už pôjde naozaj o peknú melu na bojisku. 

Vo vydanom traileri sa hra prezentuje len z pohľadu vizuálu a na nejaký gameplay si budeme musieť ešte počkať. Je však vidieť, že autori to s hrou myslia vážne. Svet bude umietnený do obrovského, fotorealistického a vysoko dynamického prostredia so silným zameraním na vývoj postavy, sociálnymi väzbami, inteligentným systémom misií a príbehom, ktorý bude písať sám hráč. Nuž, myslíme si, že je sa na čo tešiť. 

Nejaké oznámenia ohľadom hry budú prezentované na konferencii vývojárov hier v marci. Pripravovaná je aj uzatvorená beta, tá však zatiaľ nemá dátum. 

Dátum vydania: 2018

   

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk