Zaujímavá VR hra Budget Cuts dostáva dátum vydania

Zaujímavá VR hra Budget Cuts dostáva dátum vydania

Za poriadnu hru vo virtuálnej realite si zaplatíte 30 dolárov.

Budget Cuts je stealth hra vo virtuálnej realite, v ktorej bude vaším cieľom teleportovanie a následné ničenie robotov pomocou vecí z kancelárie. Tomuto titulu stanovili len pred nedávnom jeho vývojári oficiálny dátum vydania: 16.máj. K hre je zatiaľ len demo verzia, ktorá je zadarmo.

Čo sa týka ceny, ide o celkom slušnú ponuku, ak vezmeme ohľad na to, že celkový herný čas je približne 8 hodín a stojí presne 30 dolárov. Budget Cuts nájdete na Steame a taktiež ju ponúka aj Oculus Store.

Nižšie uvedený trailer je síce z roku 2016, ale myslím, že vám dokáže poskytnúť dostatočný pohľad na to, čo môžete od hry očakávať. Keď sa chystáte niekam teleportovať, namierite na zem a ukáže sa vám náhľad miesta, na ktoré sa chystáte premiestniť. Podľa toho dokážete posúdiť, či je dobrý nápad tam ísť alebo radšej vyhľadáte inú lokáciu. Vaším cieľom je dostať sa za nepriateľských robotov a zabiť ich čímkoľvek, čo je pri vás. Ďalšou z dobrých vlastností hry je aj interaktivita s väčšinou objektov na mape, čo znamená, že môžete robota bodnúť nožnicami a následne ho hodiť do koša.

Posúďte sami:

Toto je presne jedna z tých hier, ktoré keď vidím, ľutujem, že nevlastním okuliare pre virtuálnu realitu. Každopádne si myslím, že ak takýto headset máte, toto bude určite jeden z „must have“ titulov.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk