Battlefield V oficiálne predstavený! Druhá svetová vojna akú ste ešte nevideli

Battlefield V oficiálne predstavený! Druhá svetová vojna akú ste ešte nevideli

A to teda doslova nevideli.

EA oficiálne predstavilo Battlefield V, ktorý sa aj napriek svojmu číslu v názve bude opäť odohrávať v histórii, počas hráčmi tak milovanej Druhej svetovej vojny.

Počas streamu sa tvorcovia nechali počuť, že hráči zažijú najhoršiu vojnu v moderných ľudských dejinách v štýle ako nikdy predtým. Či už budeme hrať za Američanov alebo Britov, dostaneme sa do miest, o ktorých sme dodnes ešte ani nepočuli. Hra chce hráčov príjemne prekvapovať a vždy im predstaviť niečo nové, niečo unikátne.

Battlefield V predstaví nový "movement" systém umožňujúci ešte realistickejší pohyb a reakcie na rôznorodé udalosti navôkol vás. Napríklad, ak pri vás vybuchne granát, realisticky vás zrazí k zemi. Vracia sa kooperácia, ktorá bola naposledy prítomná v Battlefield 3. Hráči budú môcť hrať v tíme o troch a spolupracovať na základe schopností postáv v plnení úloh. Singleplayer prinesie emóciami nabitý príbeh, ktorý sa bude zameriavať na niekoľko postáv, napríklad nórsku vojačku bojujúcu proti Tretej ríši. Vývojári pojali dej ako tragický príbeh o rodine.

The Company bude funkcia v hre, ktorá nám umožní kustomizáciu postáv na základe vášho herného štýlu. Hráči sami rozhodnú ako budú hrať a ako budú vyzerať. Nové schopnosti, zbrane a vozidlá budú odomykané na základe vášho postupu. Hráči si v základe budú môcť vytvárať vlastnú kolekciu zbraní, skillov a všetkých podobných vecí, vytvárať svoju vlastnú "Spoločnosť".

Battlefield V vyjde 19. októbra na PC, PS4 a XONE. Hra nebude obsahovať žiadne pay-to-win prvky a dokonca ani season pass.

Na konci prezentácie bolo predstavené aj video, z ktorého máme ale dosť zmiešané pocity. Zdá sa, že si niekto v EA zmyslel, že z Battlefield V spravia paródiu na Druhú svetovú vojnu. Tam, kde sa Battlefield One držal dosť pri zemi snažiac sa o aké také vystihnutie atmosféry Prvej svetovej vojny, tam Battlefield V prezentuje snáď až komixovú akciu bez nejakej hlbšej vážnosti. Už tam chýbal len Superman. Veď spravte si o tom obraz sami.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk