Monster Hunter: World dorazí na PC už o pár týždňov

Monster Hunter: World dorazí na PC už o pár týždňov

Hráči si budú môcť spríjemniť leto kvalitným lovom príšer.

Dlho sa diskutovalo o tom, kedy sa dočkáme PC portu Monster Hunter: World. Na konzolách hra zožala úspech a ponúkla fanúšikom stovky hodín hrateľnosti.

Mnohí MH: World radia medzi najlepšie spracovaný Monster Hunter titul. Vďaka všetkým mechanikám a modernému spracovaniu je hra zaujímavá pre veteránov, no zároveň prešla oproti predchádzajúcim dielom dosť zmenami na to, aby dokázala zaujať aj úplných nováčikov, ktorí zatiaľ do sveta Monster Hunter nemali možnosť zavítať. V podstate ide aj o prvý veľký Monster Hunter titul na PC, ak nerátame Monster Hunter Online, ktorý je dostupný iba na ázijskom trhu.

Dnes spoločnosť Capcom odpovedala na mnoho otázok okolo PC portu. Potešujúcou správou je, že Monster Hunter: World bude dostupné cez Steam a dátum vydaniai je prekvapivo skoro, 9. augusta. Oproti konzolovému vydaniu je to popravde niekoľkomesačné oneskorenie, no mnohí hru aj tak očakávali až niekedy túto jeseň.

PC verzia podľa screenshotov pobeží na minimálne 60FPS a hráčom poskytne rôzne možnosti v rámci nastavenia grafiky, ktoré môžete tiež vidieť na screenshotoch nižšie. Nejde o nič prelomové, no oproti konzolám je to určite krok vpred.

Na Steame sa dá hra predobjednať za 59,99€ a u našich lokálnych predajcoch je zatiaľ najlacnejšia ponuka 49,99€. To sa niekomu môže zdať za port relatívne staršej hry veľa, no ak vám Monster Hunter: World žánrovo padne, ponúkne za túto cenu viac než dosť hodín zábavy. Navyše do hry neustále pribúda nový obsah, či už v podobe brnení alebo nových príšer, ktorý je zadarmo.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk