Nový patch pre PUBG vráti dynamické počasie a pridá penetráciu guliek

Nový patch pre PUBG vráti dynamické počasie a pridá penetráciu guliek

 

Hmla, dážď a upravená penetrácia guliek.

Vojna medzi battle royale titulmi naďalej pokračuje a hráči sú stále rozdelení. Každý sa snaží zostať istým spôsobom pre svojich aktuálnych a prípadne nových priaznivcov atraktívnym. Dnes sa nám pripomenulo práve PUBG, ktoré prináša niekoľko nemalých úprav do vlastného sveta. A nemalými myslíme až 9GB.

V prvom rade prichádza zmena v penetrácii guliek. Doteraz ste sa mohli prípadnému zásahu do oblasti hlavy, hrudníka a pása vyhnúť tým, že náboje boli blokované rukami. Poškodenie sa teda rátalo len za zásah do hornej končatiny. Avšak, s príchodom nového patchu sa už nebudete môcť týmto spôsobom zachrániť. No update sa nevzťahuje na nohy a brokovnice.

Ďalším bodom je návrat dynamického počasia na mapy Miramar a Erangel. Rovnako ako pri Sanhoku, tak aj v dvoch rozsiahlych mapách bude šanca, že práve vo vašej hre bude oblačno. To môže znamenať dážď alebo výskyt hmly. Vylepšením si prešiel aj samotný gameplay.

Rozdeľovanie munície je vďaka vylepšenej UI oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Značky budete môcť umiestňovať aj bez otvorenia mapy a zo zbraní budete môcť zosadiť všetky vylepšenia jedným klikom. Patch #19 je dostupný na testovacích serveroch, no dátum vydania pre live verziu je zatiaľ neznámy. Hráčom na live serveroch zatiaľ bude musieť postačiť dynamické počasie, ktoré sa vráti už 8. augusta. 

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk