Nový diel kultovej série Jagged Alliance s podtitulom Rage! ohlásený

Nový diel kultovej série Jagged Alliance s podtitulom Rage! ohlásený

Napraví chuť po nepodarenom Flashbacku?

Spoločnosť THQ Nordic ohlásila vývoj Jagged Alliance: Rage!, nového dielu série taktických stratégií, ktoré nepravidelne vychádzajú už od roku 1995. Rage! je prvou hrou série od nepodareného, päť rokov starého dielu Flashback, ktorý sa svojho času už zdal ako posledný klinec do rakvy stagnujúcej série. No tá prežila.

Jagged Alliance: Rage! má priniesť späť taktickú ťahovú stratégiu obohatenú o adventúrne prvky a pre túto sériu tak známych svojských hrdinov s prepracovanými osobnosťami a vyhrotenými konfliktami medzi nimi. Hra sa bude odohrávať 20 rokov po udalostiach prvého dielu na tropickom ostrove, ktorý celý v strachu drží drogový magnát a jeho po zuby ozbrojená armáda. Našou úlohou bude samozrejme celý ostrov oslobodiť.

Na hráčov podľa slov tvorcov čaká celá plejáda taktických možností, prepracované postavy s vlastnými skillmi a online kooperácia pre 2 hráčov. Z noviniek môžeme spomenúť napríklad schopnosť Rage, vďaka ktorej sa schopnosti postavy budú vo víre pokračujúceho boja stavať viac účinnejšími. Taktiež budeme môcť využívať experimentálne drogy, ktorými dokážeme zmanipulovať nepriateľov.

Jagged Alliance: Rage! vyjde túto jeseň na PC za 19,99 eur a PS4 a XONE za 29,99 eur.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk