Anti-Tamper ochrana Denuvo predlžuje nahrávacie obrazovky

Anti-Tamper ochrana Denuvo predlžuje nahrávacie obrazovky

 

V teste to potvrdil Youtuber Overlord Gaming.

Už dlhú dobu sa vedie debata o tom, či DRM ochrana Denuvo znižuje počet FPS v hre, alebo či dokonca ničí SSD disky. Vydavatelia samozrejme tvrdia, že nie, no hráči tvrdia opak. Problémom je, že zatiaľ sa nikomu nepodarilo jasne dokázať jedno alebo druhé.

No vyzerá to, že ľady sa pohli a pre Denuvo to príliš ružovo nevyzerá. Pred nejakým časom totiž Youtube kanál Overlord Gaming zverejnil video, kde sa mu podarilo otestovať niekoľko hier predtým ako bolo Denuvo odstránené a po jeho odstránení. Výsledky neboli jednoznačné, no ukázali, že hry majú tendenciu fungovať lepšie bez tejto DRM.

Teraz však zverejnil ďalšie video, kde sa venoval ďalšiemu aspektu DRM ochrany. Dĺžke nahrávacej obrazovky. A jeho zistenia sú také, že DRM Denuvo jednoznačne predlžuje dĺžku nahrávacích obrazoviek pri hrách a po jeho odstránení sa nahrávacie časy skracujú výrazným spôsobom. Overlord Gaming otestoval 5 hier, Abzu, Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter, Rime, Agents of Mayhem a Mad Max, ktoré to jasne dokazujú viac už však v oboch jeho videách, kde sa problematike venoval.

Zdroj: youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk