• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Ani predobjednávky Black Ops 4 na to nie sú veľmi dobre. RDR2 jedinou hrou, ktorá napĺňa očakávania.
Ani predobjednávky Black Ops 4 na to nie sú veľmi dobre. RDR2 jedinou hrou, ktorá napĺňa očakávania.

Ani predobjednávky Black Ops 4 na to nie sú veľmi dobre. RDR2 jedinou hrou, ktorá napĺňa očakávania.

 

Zdá sa, že hráči si už pri predobjednávaní dávajú väčší pozor.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že predobjednávky Battlefieldu V na tom nie sú dobre. Samozrejme, pri takýchto správach sa hneď začnú spájať udalosti, ktoré možno v skutočnosti spolu nesúvisia, ako napríklad odchod Patricka Söderlunda zo spoločnosti Electronic Arts. Zdroj z firmy však tvrdí niečo iné.

Söderlundov odchod nemá nič s predpredajnými úspechmi Battlefieldu. Nevyzerá to síce tak, že hra bude taký obrovský úspech ako Battlefield 1 a taktiež je hra momentálne pod očakávaniami EA, no zdá sa, že jej hlavný konkurent na tom tiež nie je veľmi dobre.

Zdroje zvnútra spoločnosti tvrdia, že hlavný konkurent hry, Call of Duty: Black Ops 4 je na tom síce lepšie ako Battlefield, no ani táto hra nenapĺňa očakávania vydavateľa. Jedinou z veľkých októbrových hier, ktorá napĺňa predobjednávkami očakávania je Red Dead Redemption 2.

Podobný dátum vydania v kombinácii so stále existujúcou popularitou Fortnite spôsobuje, že online strieľačky môžu mať ťažké, aby sa z políc obchodov hrnuli tak rýchlo ako predtým. A samozrejme to, že tri obrovské hry sú natrieskané do troch týždňov si musí odniesť svoju obeť. A tou je zrejme Battlefield.

EA sa podľa všetkého spolieha na to, že v prípade nie veľmi dobrých úvodných predajov sa hre podarí predávať sa dlhodobo a to kvôli tomu, že DLC pre hru budú zdarma a pomôcť by mal aj Royale mód, ktorý bude do hry pridaný po jej vydaní.

Zdroj: venturebeat.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk