Do sveta Zaklínača sa vrátime v Thronebreaker: The Witcher Tales

Do sveta Zaklínača sa vrátime v Thronebreaker: The Witcher Tales

 

Už v októbri sa dočkáme novej hry od CD Projekt Red, ktoré nám prinesie Zaklínačské RPG v netradičnej forme.

Ak patríte medzi fanúšikov GWENT, pravdepodobne ste o Thronebreaker počuli ako o kampani pre jedného hráča, ktorá bola pre túto kartovku pripravovaná. Nakoniec sa z toho ale vykľulo samostatné RPG, ktoré bude vydané na PC cez GOG 23. októbra.

Hra bude lákať fanúšikov na prieskum končín Zaklínačského sveta, ktoré sme doteraz nemali šancu vidieť. V popredí bude prieskum založený na príbehu, ktorý budú sprevádzať rôzne logické hádanky.

V hlavnej úlohe bude Meve, vojnová veteránka, ktorá vládne nad Lyriov a Riviov. Keďže ale nič vo svete Zaklínača nefunguje hladko, musí sa vydať na cestu pomsty.

Thronebreaker začal svoj vývoj ako jedna zo 4 kampaní pre GWENT, pričom každá kampaň sa mala zamerať na jednu zo štyroch hlavných frakcií fantasy sveta. Systém súbojov tak bude značne podobný hrám v GWENT, no popri tom sa dočkáme aj sľúbeného príbehu a tak nepôjde iba o jednoduché hranie kariet. Titul totiž prerástol z malého rozšírenia na samostatnú RPG hru, ktorá by mala poskytnúť vyše 10 hodín zábavy. A keď pôjde všetko dobre, možno sa v budúcnosti dočkáme aj zvyšných 3 kampaní, respektíve RPG hier.

Zdroj: pcgamer.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk