Nové talenty zbraní, zmena v módoch pre zbrane v Division 2

Nové talenty zbraní, zmena v módoch pre zbrane v Division 2

 

Nové talenty zbraní , zmena v módoch pre zbrane v DIVISION 2

Deň za dňom sa čoraz bližšie dostávame k vydaniu Tom Clancy´s The Division 2, ktoré je plánované na 15. marca 2019. Štúdio Ubisoft a ich vývojári Massive entertaiment, cez skupinu MASTERMINDS na Youtube, nám predstavilo talenty zbraní, a zbraňové módy a ich vlastnosti na zbraniach pre DIVISION 2 a zmenu, ktorú urobilo.

Najprv predstavím zásadnú zmenu pre Division 2.

Plánované talenty budú len jeden pre zbraň, namiesto troch doteraz. Druhá a zároveň nová pridaná vlastnosť je negatívne atribúty zbraňových módov na vlastnosť zbraní. Napríklad ak pridáte optiku VX-12, ktorá zvyšuje účinnosť zásahu do hlavy na 30 percent, rýchlosť prebíjania bude znížená o 10 percent. Ak Vás to zaujíma určite si pozrite video na youtube od skupiny Masterminds, kde je to podrobne vysvetlené aj s opisom vlastností jednotlivých zbraňových módov.

Vrátim sa ale späť k zbraňovým talentom. Ubisoft ich zatial uviedol desať, z toho jeden bude pravdepodobne zmenený, nakoľko má rovnakú charakteristiku ako iný talent. Nakoľko talenty ešte budú pravdepodobne upravované, neopovážim si nateraz ich preklad lebo mnohé nedávajú význam a nakoľko ešte nepoznáme podporované jazyky bolo by to zbytočne zavádzajúce. Pre zvedavých tu mám ďaľsí link na youtube video od skupiny Masterminds kde ich skupina predstavuje.

Ak ste fanúšikom tejto hry určite si pozrite aj iné videá, Masterminds tam predstavujú aj špecializácie, ktoré si budete môcť zvoliť po dosiahnutí tridsiatej úrovne, opisované v minulom článku.

Zdroj: youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk