Prvý Elusive Target v Hitman 2 bude známy holywoodsky herec

Prvý Elusive Target v Hitman 2 bude známy holywoodsky herec

 

Sean Bean je pripravený zomrieť v Hitman 2, bude z neho prvý Elusive Target.

IO Interactive predstavuje prvý Elusive Target, ktorý sa objaví v Hitman 2. Hernú mechaniku poznáme už z prvého dielu rebootu Agenta 47. Obľúbený mód sa tak pochopiteľne dostáva aj do pokračovania a ako inak najlepšie odštartovať novú sériu elusive targetov, ak nie známou tvárou.

Sean Bean, ktorého mnohí poznáte z hereckých rolí v dielach ako je Pán prsteňov či Hra o tróny, sa objaví v Hitman 2 ako Mark Faba. Bývalý agent MI5, ktorý sa stal zabijakom na voľnej nohe a teraz je známy pod prezývkou The Undying.

V live-action traileri môžeme vidieť ako Faba hovorí so svojím terapeutom a opisuje spôsoby ako eliminuje svoje ciele. Vo videu sa objavia aj tri zbrane, ktoré môžu byť odomknuté ako odmena za splnenie kontraktu. Hlasovať môžete na oficiálnych stránkach Hitman 2.

Zbraň ktorá bude mať najviac hlasov bude neskôr aj pridaná do hry. Môže to byť pero, slúchadlá alebo hračkársky (výbušný) robot.

Prvá Elusive Target misia pre Hitman 2 je naplánovaná na 20. novembra, presne týždeň po vydaní hry, ktorá vychádza 13. novembra. Rovnako ako pri všetkých Elusive Target misiách, aj tu budú mať hráči ohraničený čas na elimináciu cieľa, v tomto prípade 10 dní.

Zdroj: vg247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk