Bude World War 3 rival Battlefieldu ?

Bude World War 3 rival Battlefieldu ?

 

Bude World War 3 rival Battlefieldu ?

Čas keď bol Battlefield multiplayerovým priekopníkom v FPS hrách a priniesol modifikácie zbraní a mapy kde sa bojovalo 32vs32 je asi pomaličky minulý, pretože sa objavil nový rival s názvom World War 3.

Otázka by asi mala znieť : „Prečo bývalý a prečo rival ?“

Pretože World War 3 bude čisto multiplayerovou záležitosťou, zasedenou do moderného konfliktu, reálnych lokácii ako Berlin, Moskva, Waršava (plánované sú ďaľšie lokácie), ktorá nám prinesie bitky 64 hráčov, čiže 32vs32, možnosť modifikovať a personifikovať zbrane vrátane tankov, BVP a ďalších vecí vrátane výstroja. Hra má byť vybalancovaná medzi realistickosťou a zábavou, vývojárom ide o to aby sa hráč myslel a cítil sa ako vojak v konflikte a bavil sa.

Interakcia v hre má byť cez chat v hre a má priniesť aby hráči vytvárali skupiny a hrali spoločne, taktizovali a porazili nepriateľa.

Hra je postavená na Unreal engine 4 a stojí za ňou poľské štúdio THE FARM 51 , ktoré má za sebou psychologický horor GET EVEN, je už ponúkaná na Steame a je zatiaľ exkluzívne iba na PC.

Uvidíme ako sa hra postaví voči rivalovi od štúdia DICE a dlhoročnému skúsenému a bojom ostrieľanému titulu Battlefield, ktorý čoskoro vychádza a má aj singleplayerovú časť.

Držíme mu palce a sebe prilbu takže vojaci do zbrane.

 

Zdroj: Farm 51

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk