Uvidíme Titanfall 3 a novú Star Wars hru na budúci rok?

Uvidíme Titanfall 3 a novú Star Wars hru na budúci rok?

 

Dokument spoločnosti Electronic Arts to naznačuje.

Súčasťou správy od spoločnosti Electronic Arts, o ktorej sme vás informovali, je okrem nudných (relatívne) finančných podrobností aj informácia o tom, čo spoločnosť plánuje ďalej. Okrem toho čo už vieme, napríklad že Anthem vychádza vo februári, sme sa dozvedeli niečo aj o ďalších projektoch vydavateľa. 

Tie najzaujímavejšie sa týkajú štúdia Respawn, ktoré prinieslo svetu sériu Titanfall. Ako už určite viete, štúdio je teraz rozdelené na dva tímy. Jeden z nich pracuje na novej Star Wars hre, ktorej šéfuje bývalý tvorca God of War, Stig Asmussen a ktorá bola neslávne predstavená na E3 2018. Bude to hra akčná adventúra s názvom Star Wars Jedi: Fallen Order. Ďalšou je pravdepodobne tretí diel série Titanfall.

Vyzerá to tak, že oboch hier sa dočkáme v roku 2019. Je dosť možné, že Fallen Order bude chcieť EA posadiť k novému Star Wars filmu, ktorým bude Episode IX v decembri 2019. Kedy príde Titanfall 3 nevieme, no je predpoklad, že EA hru vydá niekedy na jeseň ako konkurenta k ďalšiemu dielu Call of Duty. Hádam sa však vo firme poučili a nezvolia šialený dátum vydania ako pri dvojke.

Zdroj: comicbook.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk