Tvorcovia PUBG ukončujú program „Fix PUBG“

Tvorcovia PUBG ukončujú program „Fix PUBG“

Program zostal nedokončený a preto sa vynárajú otázky, čo ďalej?

Technický stav Battle Royale hry PUBG stále nie je optimálny a tak autori prednedávnom oznámili program FixPUBG, ktorým naplánovali transparenté opravy, aby všetci fanúšikovia hry mohli vidieť, čomu sa práve venujú a čo idú v hre opravovať.

Bohužiaľ, vývojári oznámili, že program sa ruší. A ak pôjdete na stránku fixpubg.com tak uvidíte, že hromada sľúbených opráv z programu ešte nebola vykonaná. Autori sa mali venovať výkonu hry a aj serverov, kvalite matchmakingu a ďalším vylepšeniam. Namiesto dokončenia opráv sme sa dočkali naplánovaného vydania na Playstation 4 a ďalších eventov, ktoré však neodstránili hromadu problémov s hrou. Preto je na mieste otázka čo sa deje?

Autori tvrdia, že síce opúšťajú FixPUBG kampaň, ale to nič nemení na ich snahe vylepšovať hru. Podľa ich vyjadrení získali pri tejto kampani neoceniteľné skúsenosti, ktoré ďalej aplikujú pri opravách a vylepšeniach. Nie je však zrejmé, aké vylepšenia sú pre nich momentálne prioritou a čomu sa budú venovať, čo je veľká škoda. Autori hru určite neopúšťajú, nakoľko má stále milióny hráčov a fanúšikov, no osobne si myslím, že toto nie je cesta vpred, ako si získať srdcia hráčov.

Zdroj: windowscentral.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk