Analytik: Cyberpunk 2077 príde v Q4 2019

Analytik: Cyberpunk 2077 príde v Q4 2019

 

Štúdio však opúšťa dôležitý člen tímu.

Vestor Dom Maklerski, analytik Poľskej spoločnosti prezradil, že očakáva, že CD Projekt RED vydá Cyberpunk 2077 ešte skôr, ako možno čakáme. Podľa jeho odhadov by sme sa hry mali dočkať v Q4 2019, čo je finančný kvartál, ktorý sa končí v Marci 2020.

Znamená to teda, že hra by mala byť vydaná buď koncom roka 2019, alebo v prvých mesiacoch roka 2020. Jeho správa taktiež prináša trochu viac svetla ohľadom očakávaných predajov hry. Podľa neho investori a aj CD Projekt RED očakávajú, že hra predá približne 19 miliónov kópií počas Q4 2019. Len pre porovnanie, toto číslo sa hravo podarí prekonať Red Dead Redemption 2, ktorý predal 17 miliónov kópií počas prvých 10 dní predaja.

Ide však o odhad analytika, nie oficiálne oznámenie štúdia, takže podľa tohto by sa k tomu malo aj pristupovať. No úprimne by sme sa tomuto obdobiu nečudovali. Mnoho vydavateľov začalo svoje hry v poslednom období presúvať z jesene na jar, kde hry ako God of War dokázali, že kvalitná hra sa bude predávať aj v tomto období a hlavne sa vyhnete tradičnému návalu Call of Duty, FIFA a ďalších každoročných sérií.

Ďalšia správa z prostredia vývoja Cyberpunku je však 100%. Pomocný dizajnový šéf hry Kyle Rowley prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že opúšťa štúdio CD Projekt RED a vracia sa do rodného Fínska, kde sa pripojí k štúdio Remedy. Samozrejme nezabudol dodať, že hra bude skvelá. Rowley prišiel do CD Projekt RED práve z Remedy, kde predtým pracoval na Quantum Break ako hlavný dizajnér.

Zdroj: vgr.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk