Bude takto vyzerať nová Batman hra?

Bude takto vyzerať nová Batman hra?

Podľa verejných aj neverejných informácií pracujú v štúdiu WB Montreal na novej Batman hre.

Vydavateľ Warner Bros. drží zatiaľ svoje projekty v tajnosti. Na The Game Awards síce predstavil Mortal Kombat 11, no zatiaľ sa nepochválil, na čom pracujú tvorcovia Batman hier, štúdio Rocksteady (Batman: Arkham Knight) a Warner Bros. Montreal (Batman: Arkham Origins).

O prvom menovanom sa špekuluje, že projekt na ktorom pracujú sa má týkať buď Supermana, alebo rovno celej Justice League. Montrealské štúdio podľa informácií a rôznych naznačení pracujú na ďalšej hre, kde bude hlavným hrdinom netopierí muž.

Ďalšie informácie sa objavili teraz, aj keď tieto je potrebné brať s veeeeľkou rezervou. Pretože ide o štýl „videli sme niečo, spojili sme si to s niečím a vzniklo toto.“ Ale zas na druhej strane, keď si spojíte všetky informácie dokopy, tak to teoreticky zmysel dáva.

Výtvarník Eddie Mendoza totiž zverejnil na webe Artstation 3 concept arty Batmana. Na tom by nebolo nič zvláštne a aj on tvrdil, že nie sú súčasťou žiadneho projektu, no na druhej strane priznal, že pracuje ako nezávislý pracovník a jedným z jeho klientov je Warner Bros. Čo je však na tom čudné, po niekoľkých dňoch a taktiež keď sa na tie obrázky upriamila pozornosť, tak tie z webu úplne zmizli.

Teórii, že ide o concept arty z nového Batmana naznačuje aj štýl. Vývojári zo štúdia totiž teasovali, že hra bude zasadená do príbehu Court of Owls a tento vizuál sa do veľkej miery podobá tomuto štýlu.

Každopádne, tak ako hovoríme. Ide o veľké špekulácie a viac sa dozvieme pravdepodobne až keď príde k oficiálnemu ohláseniu hry.

Zdroj: resetera.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk